Yüz Estetiği

Aramızda Kalsın - Onur Erol

3439 95 283

Salih Keçeci ve Pelin Çini'nin sunduğu Aramıza kalsın programmına konuk olan Onur Erol; estetik cerrah seçerken nelere dikkat etmelisiniz,doku ve yağ enjeksiyonu, kaş asma,kepçe kulak, botok yüzü şişirirmi ve her yerde botox yapmak güvenlimidir ve daha birçok sorunun cevabını veriyor.

Doktorum- Onur Erol & Hilal Gökalp

2921 95 283

Yüz gençleştirme için uygulanan teknikler. Gıdı estetiği nasıl yapılır. Yüz gençleştirme için yüz germe mi? Yoksa asma teknikleri mi?

Onur Erol, Osman Müftüoğlu ve Ebru Akel'in konuğu

3269 95 283

Onur Erol, Osman Müftüoğlu ve Ebru Akel'in sunduğu Hayata Dokunmak Lazım programında vücut estetiği, meme estetiği, karın germe, boyun estetiği, boyunda meydana gelen yatay çizgilerden kurtulmanın yolları, yüz gençleştirme ve asma tekniklerini anlatıyor.

Cilt Ütüleme Yöntemi -Thermage

2788 95 283

Cilt ütüleme yöntemi olarak bilinen cihazlar ile daha genç ve sıkı bir cilt elde edebiliriz. Yüzdeki sarkmalar, kol üst bölgesindeki sarkmalar, karındaki sarkmalar ve bacak iç kısımlarındaki sarkmalar için kullanılan cihaz ne kadar etki eder.

Yüz Yaşlanmasının oluşumu ve tedavisi

2700 95 283

Canlı yayın konuğu olduğu Ender Saraç'ın programında Onur Erol konuklar üzerinde yaşlanmanın nasıl olduğunu, yaşlanma sırasında yüzümüzde ne gibi değişikliklerin olduğunu gösteriyor. Ve yaşlanma ile nasıl savaşmalıyız. Daha genç bir cilt için neler yapılabilir. Botox kimler yaptırmamamlı, kök hücre enjeksiyonu ile nasıl yıllarca daha genç bir cilt alde ediliyor. Kaş asma, yüz germe ameliyatları ve daha fazlası....

Gıdık Liposuction Ameliyatı

2662 95 283

Onur Erol gıdık liposuctio ameliyatını anlatıyor. Çene ile gıdık arasında nasıl bir uyum olmalı...

Yüz Germe Ameliyatı Nasıl Korunur

2631 95 283

Yüz germe estetik ameliyatı yüzde nasıl değişiklik oluşturur canlı olarak yüz üzerinde Onur Erol gösteriyor. Yüz germe ameliyatı kaç yıl etkili olur ve daha uzun yıllar etkisini korumak için nasıl önlemler alınabilir.

Onur Erol Ender Saraç'la Sağlıklı Günlerin Konuğu

3123 95 283

Onur Erol Ender Saraç'la Sağlıklı Günler programına katıldı. Thermage, kaş asma, yüz germe, soğutarak bölgesel incelme, yaşlanma ve önlemleri, kök hücre yöntemi, erkeklerde meme estetiği, silkon ve kanser tehlikesi gibi merak edilen birçok konu.

Göz Kapağı ve göz altı tobaları estetik ameliyatları

2630 95 283

Onur Erol Ender Saraç'a göz kapağı ameliyatını anlatıyor. Kesilerek yapılan göz kapağı ameliyatlarının yerine uygulanan yeni teknikler neler. Göz altı torbaları için uygulanacak en iyi yöntemler neler

Onur Erol Deniz Akkaya'nın Konuğu

3649 95 283

Onur Erol Deniz Akkaya'nın programına konuk oldu. Estetik ameliyatlar, estetik cerrahideki gelişmeler ve son yenilikler hakkında sohbet ettiler.

Deniz Akkaya Dudak Estetiği

3765 95 283

Dudağa koyulan silikon ve diğer yabancı maddeler ne kadar zararlıdır. Zararları nelerdir. Dudak estetiği için yapılan estetik ameliyatlar nelerdir ?

Deniz Akkaya Katie Piper'ı sordu

2783 95 283

Deniz Akkaya Onur Erol'a Katie Piper'ı eski güzelliğine kavuşturmak için neler yaptığını sordu. Herkesin merak ettiği Kök Hücre yöntemi nedir? Yaraları nelerdir. Kökö hücre sonrası yüzdeki gençleşme ve ışıltının sebebi nedir?

Kol Bacak Nakli

2415 95 283

Türkiye'de yapılan kol ve bacak nakli ameliyatları için estetik cerrahi uzmanı Onur Erol ne dedi.

İlk Yüz Nakli

2709 95 283

Prof.Dr. Onur Erol Türkiye'de ilk yüz naklini gerçekleştiren Prof.Dr. Ömer Özkan'ı kutluyor. Ve Türkiye de ilk kez yapılan yüz nakli ile ilgili görüşlerini bildiriyor.

Dudak çevresi kırışıklıkları

2439 95 283

Dudak çevresindeki mimik hareketlerinden olucan ince kırışıklıklar için neler yapılabilir. Estetik ameliyatı ile dudak kenarındaki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak mümkün mü?

Prof.Dr.Onur Erol Kaş Asma Tekniğini Anlatıyor

3907 95 283

Prof.Dr.Onur Erol Seda Sayan'a kendisinin geliştirdiği estetik ameliyat tekniği olan Kaş Asma Tekniğini Anlatıyor.

Katie Piper'ın yüzü

2526 95 283

İngiliz sunucu Katie Piper'ın kezzap ile yanan yüzünü Onur Erol iyileştirdi. Bir dizi estetik ameliyat yapan ve fraxel lazer ile tedavi edilen sunucu yüzünün yeni hali ile çok mutlu

Prof.Dr. Onur Erol Hülya Avşar'ın Konuğu - 1

2559 95 283

Estetik cerrahi ile zamanı geri alabilir miyiz. Ameliyatsız estetik işlemlerinde çok dikkatli olmak gerekli. Thermage nasıl bir cihaz. Bu ışınlar bazen zararlı olabilir. Yüzde kontür ile neler yapılabilinir.

Türkiye'de estetik gerçeği

2620 95 283

Maliniac ödüllü Onur Erol Türkiye'de ki estetik gerçeğini anlatıyor. Türkiyede en fazla tercih edilen ameliyatlar nelerdir. Yüze kontür verme nedir. Yeni trendler nelerdir. Fraxel lazer hakkında bilgi.

Plastik Cerrahi Duayeni Onur Erol

3620 95 283

Meme estetiği, burun estetiği, çökük yanaklar, gözaltı torbaları ve en çok ilgi gösterilen ameliyatlara dair bilinmeyen herşey. Estetiği facia dönüştürmek yerine estetik harikası olmak için nelere dikkat edilmeli.

Prof.Dr.Onur Erol Filiz Akın ile Haftasonu sohbetlerinde

2628 95 283

Onur Erol Filiz Akın'ın estetik ile ilgili sorularını yanıtlıyor. Doku enjeksiyonu, liposuction ve tüm estetik ameliyatlar hakkında merak ettikleriniz bu sohbette.

Yüz gençleştirme Ameliyatına Karar mı Verdiniz

2270 95 283

Yüz gençleştirme ameliyatı olmak istiyorsunuz. Nelere dikkat etmelisiniz. Ameliyat öncesinde ve sonrasında neler yapmalısınız. Onur Erol anlatıyor.

Yüz Gençleştirme için Kaç Defa Estetik Ameliyat Olmalı

2605 95 283

Yüz gençleştirme estetik cerrahisi için yapılan ameliyatlar nelerdir. Tam sonuç almak için kaç defa estetik ameliyat olmak gerekli.

Yüz Gençleştirme Ameliyatı için Uygun Yaş !

2280 95 283

Yüz germe ameliyatı için uygun yaş nedir. Daha erken yaşlarda hangi estetik ameliyatlar uygulanabilir.

Thermage Göz Kırışıklıkları İçin Uygulaması Canlı

1980 95 283

Daha canlı, daha sağlıklı ve daha parlak bakışlara sahip olmak hastanın göz çevresine M-Onep Dermatologları Ayça atalay ve Filiz Çığ Thermage uygulaması yapıyor. Thermage Göz çevresi uygulaması ile. • Sarkık göz kapakları toparlanır. • Düşük görünümlü kaşlar şekil kazanır. • Göz altı torbaları belirgin olarak azalır. • Derin kaz ayak çizgileri belirgin olarak açılır. Bilgi için: www.m-onep.com

Ege Özgentaş yüz germe, doku enjeksiyonu estetik ameliyatlarını anlatıyor.

1803 95 283

Yüz germe, doku enjeksiyonu, kaş asma estetik ameliyatları ile ilgili merak ettikleriniz. Kimlere uygulanır, hangi yaş grubu tercih etmelidir.

Kontur lift (ameliyatsız iple asma tekniği) ile yüz germe ve ameliyatlı yüz germe -ATV Sağlığım için herşey

2001 95 283

M-Onep doktoru Ayça Atalay Kontur lift (ameliyatsız ipla asma tekniği) ile yüz germe nedir, kimlere uygulanır, nasıl bir işlemdir, uygulama süresi ne kadardır, uygulama sonrası nelere dikkat edilmeli sorularının cevabını verirken. Onep Doktorumuz Kontur lift (ameliyatsız ipla asma tekniği) ile yüz germe yetersiz kalacağı kişiler için yüz germe ameliyatını ve bununla kombine uygulanabilecek doku enjeksiyonu, kaş asma ameliyatlarını anlatıyor.

El yaşlanması için uygulanan estetik tedavi yöntemleri

1659 95 283

El ve boyun yaşlanmalarında hangi estetik yöntemler uygulanabilir. El güneş lekeleri için uygulanacak tedavi yöntemi nedir? Prof.Dr. Onur Erol anlatıyor.

Prof.Dr. Onur Erol Kendisine Yapılan Estetik Ameliyatı ve Uygulamaları Anlatıyor

1788 95 283

Plastik estetik cerrahi uzmanı Onur Erol'un kendine yaptırdığı estetik ameliyatları ve cildinin gençliğini korumak için cilt gençleştirme ve toparlama için kullandığı lazer uygulamaları neler bunları anlatıyor.

Botox nedir? Botox hangi bölgelere ve nasıl uygulanmalı?

1656 95 283

Estetik cerrahi uzmanı Onur Erol botox nedir, hangi bölgelere uygulanır, kullanılan botoxta nelere dikkat edilmeli botox ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Örümcek Ağı Yüz Germe Tekniği

2038 95 283

Onur Erol Örümcek Ağı Yüz Germe Tekniği ile ilgili görüşlerini paylaşıyor. Bu etkili bir yöntem mi, olumlu yada olumsuz etkileri neler.

Üst ve alt Göz Kapağı Estetik Ameliyatı

1868 95 283

Üst ve alt gözkapağı ameliyatları bir arada yapılabilirmi? ameliyatsız olarak tedavi edilmesi mümkün mü? Gözkapağı ameliyatlarında en iyi yöntem nelerdir Onur Erol anlatıyor

Yüz yaşlanmasının evreleri ve yüz estetiği

1157 95 283

Işığın ve gölgelerin ressamı olarak anılan ünlü ressam Rembrandt kendi fırçasından, yaşamı boyunca düzenli olarak ürettiği otoportreleriyle yaşlanmanın evrelerini görebileceğimiz çok sayıda eser bırakmıştır. Prof. Dr. Rembrandt'ın otoporteleri üzerinden yaşlanmanın nasıl olduğunu ve tedavi yöntemlerini anlatıyor.

Banu Zorlu ile Ameliyatsız estetik uygulamaları, ameliyatsız yüz germe, Thermage, Fraxel

992 95 283

Ameliyatsız yapılan yüz gençleştirme işlemleri,ameliyatsız yüz germe nedir? Banu Zorlu gençliğini korumak için neler yaptırıyor. 30'lu yaşlarda yaşlanmayı önlemek için neler yapmalı? Göz çevresi kırışıklıklarından ameliyatsız Thermage ile kurtulun. Doğal botox nasıl yapılmalı? Cilt kırışıklıkları, yüzde ki sarkmalar için lazer tedavileri. Leke tedavisi, doğum lekesi, hamilelik lekeleri, güneş lekeleri nasıl tedavi edilir.