Saç Ekimi / Lazeri

Saç hakkında merak edilenler Doktorum da

2670 95 283

M-Onep Etiler ve Nişantaşı dermatologlarımız Ömür Tekeli ve Hilal Gökalp doktorum programında saç için yapılacak maskeleri, doğal bakımları hazırlayıp uyguluyor ve saç ile ilgili merak edilenleri anlatıyorlar.

Saçınızı Nasıl Taramalısınız?

2363 95 283

Saçınızı tararken nelere dikkat etmelisiniz. Neler yaparak saç tarama sırasında ki saç dökülmesi en aza indirilebilinir ve saçın yıpranması engellenir. Ömür Tekeli anlatıyor.

Saç Dökülmesi Genetik midir?

2518 95 283

Kadın ve Erkekte saç dökülmesi farklılıkları nedendir? Saç dökülmesi genetik sebeplere bağlı mıdır? Kadınlarda saç dökülmesi kaç farklı şekilde olur? Dermatolog doktorumuz Ömür Tekeli anlatıyo

Türkiye'de En Çok Yapılan Estetik Ameliyatlar

2372 95 283

Onur Erol ülkemizde hastaların en çok hangi estetik ameliyatı yaptırdığını açıklıyor. Saç ekimi ne kadar popüler kimler tercih ediyor.

Prof.Dr.Ata Uysal Saç Lazerini anlatıyor

2127 95 283

Prof.Dr. Ata Uysal saç köklerinin güçlenerek çıkmasını sağlayan saç revage lazeri hakkında merak edilenleri anlatıyor.

Prof.Dr. Ata Uysal Saç Dökülmesi ile İlgili Bilgi Verdi

2271 95 283

Prof.Dr. Ata Uysal saç dökülmesinin sebepleri, neler yapılacağı ile ilgili bilgi verdi.

Prof.Dr. Onur Erol Geliştirdiği Yöntemler

2409 95 283

Onur Erol'un hayatı, Amerika'da geçen yıllar ve burada geliştirdiği teknik ile aldığı ödüller. Dudak-damak yarıklı çocuklar için kurduğu yardım vakfı. Turkish Delight burun estetiğinin yurtdışında yankıları, kaş, kalça, yanak, gıdık asma ameliyatları.Saç rejuvenasyonu lazeri

Saç Lazeri Revage Cihaz Tanıtımı

2245 95 283

Onur Erol ve Ata Uysal Onep estetik plastik cerrahi kliniğinde saç köklerinin güçlenmesini ve saçların yeniden çıkmasını sağlayan Saç Lazerini tanıttılar.