Kulak Estetiği

Aramızda Kalsın - Onur Erol

3340 95 283

Salih Keçeci ve Pelin Çini'nin sunduğu Aramıza kalsın programmına konuk olan Onur Erol; estetik cerrah seçerken nelere dikkat etmelisiniz,doku ve yağ enjeksiyonu, kaş asma,kepçe kulak, botok yüzü şişirirmi ve her yerde botox yapmak güvenlimidir ve daha birçok sorunun cevabını veriyor.

Kepçe Kulak Estetiği

2442 95 283

Gülben Ergen kepçe kulak estetik ameliyatını merak etti.

Prof.Dr. Onur Erol Kepçe Kulak ameliyatı

2408 95 283

Prof.Dr. Onur Erol Kepçe Kulak ameliyatını anlattıyor. Hangi hasta için hangi teknik uygulanmalı. Hangi yaşlarda kulak estetiği yaptırılmalıdır. Kulak estetik ameliyatı sonrası iz kalır mı?

Onur Erol Canlı Kepçe Kulak ameliyatı yapıyor

2682 95 283

Onur Erol Kepçe Kulaklı bir hastaya kulak estetiği yapıyor. Hasta ile sohbet ederek yaptığı ameliyatı izleyebilirsiniz.

Kepçe Kulak -Sizden gelen sorulara cevap

2123 95 283

Kepçe kulak olan çocuklarda psikolojik sorunlar çıkmaması için kaç yaşında ameliyat yapılmalıdır. Ve kepçe kulak ameliyatında nasıl bir teknik uygulanıyor.

Kepçe Kulak Ameliyatı (Otoplasty)

1266 95 283

Kulaklarda ki; öne çıkıklık, kulakları küçültmek ve eksik olan kıvrımları yeniden şekillendirmek otoplasty ameliyatı ile mümkün. 4-10 yaş arasındaki çocuklara genellikle yapılır. 4 yaşındaki bir çocuğun kulaklarının gelişimi büyük oranda tamamlandığı için erken süreçte Otoplasti yapılabilir ve bu sayede çocuğun sosyal hayatında karşılaşacağı sorunlardan çok daha az olur. Fakat yaşı ilerlemiş ve kulağı ile ilgili sorundan kurtulmak isteyen kişiler içinde uygulanabilir. Kepçe kulak ameliyatı yetişkinlere de uygulanabilir ve ilerleyen yaşlar için herhangi bir risk bulunmamaktadır.