Dudak-Damak Yarığı Vakfı

Prof.Dr. Onur Erol Cine 5 Sağlık Rehberinde

2472 95 283

Estetik burun ameliyatı Turkish delight tekniği, burun ameliyatını belirlerken nelere dikkat ediliyor. İzsiz meme estetiği tekniği, meme silikonu zararlı mıdır? Erkeklerde estetik ameliyatlar. Erkekler en çok hangi estetik ameliyatlarını tercih ediyor.

Onur Erol Deniz Akkaya'nın Konuğu

3555 95 283

Onur Erol Deniz Akkaya'nın programına konuk oldu. Estetik ameliyatlar, estetik cerrahideki gelişmeler ve son yenilikler hakkında sohbet ettiler.

Dudak-Damak Yarığı

2286 95 283

Onur Erol Deniz Akkaya'ya dudak-damak yarıklı çocukları bunlara hangi estetik ameliyatlar uygulandığını anlatıyor. Dudak-damak yarığı vakfı nedir? Neler yapar ve yardımları kişiler ne şekilde yapabilir.

Prof.Dr. Onur Erol Hülya Avşar'ın Konuğu -2

2454 95 283

Liposuction ameliyatı, Dudak damak yarıklı Hastalar için kurulan vakıf neler yapıyor, meme küçültme ve dikleştirme ameliyatlarında hangi hastaya hangi yöntem uygulanmalı.

Prof.Dr. Onur Erol Geliştirdiği Yöntemler

2410 95 283

Onur Erol'un hayatı, Amerika'da geçen yıllar ve burada geliştirdiği teknik ile aldığı ödüller. Dudak-damak yarıklı çocuklar için kurduğu yardım vakfı. Turkish Delight burun estetiğinin yurtdışında yankıları, kaş, kalça, yanak, gıdık asma ameliyatları.Saç rejuvenasyonu lazeri

Dudak-Damak Yarığı Ameliyatı

2079 95 283

Dudak-damak yarığı neden olur? Dudak- damak yarığı tedavi edilebilirmi? Bu şekilde doğan çocuklar normal doğan çocuklardan farklı değildir. Dudak-damak yarığı ameliyatı ne zaman yapılmalıdır.

Dudak Damak Yarığı Estetik Ameliyatı

2322 95 283

Dudak damak yarığı çocuklarda ameliyat ne zaman yapılmalı. Ameliyat öncesi ve sonrası nelere dikkat edilmeli.