Dudak-Damak Yarığı Vakfı

Prof.Dr. Onur Erol Cine 5 Sağlık Rehberinde

1923 95 283

Estetik burun ameliyatı Turkish delight tekniği, burun ameliyatını belirlerken nelere dikkat ediliyor. İzsiz meme estetiği tekniği, meme silikonu zararlı mıdır? Erkeklerde estetik ameliyatlar. Erkekler en çok hangi estetik ameliyatlarını tercih ediyor.

Onur Erol Deniz Akkaya'nın Konuğu

2967 95 283

Onur Erol Deniz Akkaya'nın programına konuk oldu. Estetik ameliyatlar, estetik cerrahideki gelişmeler ve son yenilikler hakkında sohbet ettiler.

Dudak-Damak Yarığı

1762 95 283

Onur Erol Deniz Akkaya'ya dudak-damak yarıklı çocukları bunlara hangi estetik ameliyatlar uygulandığını anlatıyor. Dudak-damak yarığı vakfı nedir? Neler yapar ve yardımları kişiler ne şekilde yapabilir.

Prof.Dr. Onur Erol Hülya Avşar'ın Konuğu -2

1947 95 283

Liposuction ameliyatı, Dudak damak yarıklı Hastalar için kurulan vakıf neler yapıyor, meme küçültme ve dikleştirme ameliyatlarında hangi hastaya hangi yöntem uygulanmalı.

Prof.Dr. Onur Erol Geliştirdiği Yöntemler

1880 95 283

Onur Erol'un hayatı, Amerika'da geçen yıllar ve burada geliştirdiği teknik ile aldığı ödüller. Dudak-damak yarıklı çocuklar için kurduğu yardım vakfı. Turkish Delight burun estetiğinin yurtdışında yankıları, kaş, kalça, yanak, gıdık asma ameliyatları.Saç rejuvenasyonu lazeri

Dudak-Damak Yarığı Ameliyatı

1577 95 283

Dudak-damak yarığı neden olur? Dudak- damak yarığı tedavi edilebilirmi? Bu şekilde doğan çocuklar normal doğan çocuklardan farklı değildir. Dudak-damak yarığı ameliyatı ne zaman yapılmalıdır.

Dudak Damak Yarığı Estetik Ameliyatı

1793 95 283

Dudak damak yarığı çocuklarda ameliyat ne zaman yapılmalı. Ameliyat öncesi ve sonrası nelere dikkat edilmeli.