Doku-Yağ Enjeksiyonu

Aramızda Kalsın - Onur Erol

3340 95 283

Salih Keçeci ve Pelin Çini'nin sunduğu Aramıza kalsın programmına konuk olan Onur Erol; estetik cerrah seçerken nelere dikkat etmelisiniz,doku ve yağ enjeksiyonu, kaş asma,kepçe kulak, botok yüzü şişirirmi ve her yerde botox yapmak güvenlimidir ve daha birçok sorunun cevabını veriyor.

Estetikle Ne Kadar Güzelleşiliyor?

3506 95 283

Estetik cerrahi uzmanı Onur Erol dolgu maddelerinin aşırı kullanılması ile yüzümüze neler yaptığımızı, hastaların Petek Dinçöz ve Deniz akkaya gibi olmak istediklerini ama herkesin kendine özgü bir harmonisi olduğunu ve yağ doku enjeksiyonu ile çok daha genç yaşınızdaki cildinize nasıl sahip olabileceğinizi anlatıyor.

Yüz Yaşlanmasının oluşumu ve tedavisi

2618 95 283

Canlı yayın konuğu olduğu Ender Saraç'ın programında Onur Erol konuklar üzerinde yaşlanmanın nasıl olduğunu, yaşlanma sırasında yüzümüzde ne gibi değişikliklerin olduğunu gösteriyor. Ve yaşlanma ile nasıl savaşmalıyız. Daha genç bir cilt için neler yapılabilir. Botox kimler yaptırmamamlı, kök hücre enjeksiyonu ile nasıl yıllarca daha genç bir cilt alde ediliyor. Kaş asma, yüz germe ameliyatları ve daha fazlası....

Kök Hücre Yöntemiyle yüz Gençleştirme

2782 95 283

Onur Erol tarafından geliştirilen Kök hücre yöntemi nasıl uygulanır. Kök hücre, doku -yağ enjeksiyonu yüzün hangi bölgelerinde kullanılır.

Onur Erol Ender Saraç'la Sağlıklı Günlerin Konuğu

3039 95 283

Onur Erol Ender Saraç'la Sağlıklı Günler programına katıldı. Thermage, kaş asma, yüz germe, soğutarak bölgesel incelme, yaşlanma ve önlemleri, kök hücre yöntemi, erkeklerde meme estetiği, silkon ve kanser tehlikesi gibi merak edilen birçok konu.

Onur Erol Deniz Akkaya'nın Konuğu

3555 95 283

Onur Erol Deniz Akkaya'nın programına konuk oldu. Estetik ameliyatlar, estetik cerrahideki gelişmeler ve son yenilikler hakkında sohbet ettiler.

Doku Enjeksiyonu Nedir?

2720 95 283

Deniz Akkaya Onur Erol'a doku enjeksiyonu estetik ameliyatının inceliklerini sordu...

Deniz Akkaya Dudak Estetiği

3522 95 283

Dudağa koyulan silikon ve diğer yabancı maddeler ne kadar zararlıdır. Zararları nelerdir. Dudak estetiği için yapılan estetik ameliyatlar nelerdir ?

Deniz Akkaya Katie Piper'ı sordu

2703 95 283

Deniz Akkaya Onur Erol'a Katie Piper'ı eski güzelliğine kavuşturmak için neler yaptığını sordu. Herkesin merak ettiği Kök Hücre yöntemi nedir? Yaraları nelerdir. Kökö hücre sonrası yüzdeki gençleşme ve ışıltının sebebi nedir?

İkinci Burun ameliyatı ve Doku enjeksiyonu

2450 95 283

İkinci burun ameliyatının zorlukları nelerdir. Bozulmuş bir burnu düzeltmek mümkün mü? ilk ameliyat olan burun ile estetik ameliyat ile bozulmuş bir burnu ikinci defa ameliyat etmek arasında fark var mı?

Kök Hücre ile yanık tedavisi

2635 95 283

Katie Piper'ı kök hücre tekniği ile ameliyat ederek aynalarla barıştıran Onur Erol Saba Tümer'in konuğu. Sadece Doku enjeksiyonu yapılmadı aynı zamanda fraxel lazer de uygulandı.

Yeni Yüzünü Türk Doktora Borçlu

1916 95 283

Onur Erol Katie Piper'ın kendisinden aldığı yağ dokusu ile kendi kanın özünü karıştırdı. Ve bu şekilde kök hücre özelliği elde edildi. Bu yağ dokusu genç sunucunun yüzüne enjekte edildi.

Türk Estetik Cerrahın Başarısı

1997 95 283

İngiliz sunucu Katie Piper'ın kezzap ile yanan yüzüne Onur Erol kendi geliştirdiği teknik olan yağ enjeksiyonu ile ameliyat edildi. Ünlü sunucuyu aynalarla barıştırdı.

Onur Erol'u Tavsiye Etti

2178 95 283

İngiliz Estetik cerrah ingiliz sunucu Katie Piper'a tedavisi için Onur Erol'u tavsiye etti. Onur Erol kök hücre enjeksiyonu ile yanık hastalarına umut oldu.

Yanık Tedavisi

2132 95 283

Onur Erol Gülben Ergen'e yanık tedavisi için uygulanan estetik işlmeleri anlatıyor.

Prof.Dr.Onur Erol 10 Kadın da

1925 95 283

Güzellik kavramı nedir? Güzel seçimi yapılırken nelere dikkat edilir. Estetik ile güzellik yaratılabilirnir mi? Doku kök hücre aşılaması hakkında bilinmeyenler.

Prof.Dr. Onur Erol Seda Sayan'da

2469 95 283

Onur Erol İngiliz sunucu Katie Piper'ın kezzap ile yanan yüzüne nasıl bir estetik ameliyat uyguladı. Hangi estetik ameliyat ve cihazlar kulanıldı. Kaş asma, burun estetik ameliyatı, erkeklerde meme estetiği jinekomasti, meme dikleştirme ameliyatı ve merak ettikleriniz bu programda.

Prof.Dr.Onur Erol Katie Piper Doku enjeksiyonu

2357 95 283

Onur Erol Seda Sayan'ın programında İngiliz sunucu Katie Piper'ın kezzap ile yanan yüzüne nasıl tedavi uyguladığını anlattı. Hangi estetik ameliyatlar yapıldı. Hangi lazer cihazları kullanıldı. Yanıklı hastalara için umut olan tedavi nedir?

Katie Piper'ın yüzü

2452 95 283

İngiliz sunucu Katie Piper'ın kezzap ile yanan yüzünü Onur Erol iyileştirdi. Bir dizi estetik ameliyat yapan ve fraxel lazer ile tedavi edilen sunucu yüzünün yeni hali ile çok mutlu

Prof.Dr. Onur Erol Hülya Avşar'ın Konuğu - 1

2455 95 283

Estetik cerrahi ile zamanı geri alabilir miyiz. Ameliyatsız estetik işlemlerinde çok dikkatli olmak gerekli. Thermage nasıl bir cihaz. Bu ışınlar bazen zararlı olabilir. Yüzde kontür ile neler yapılabilinir.

Estetik Cerrahide Son Gelişmeler

2392 95 283

Prof.Dr. Onur Erol Estetik cerrahi ve estetik ameliyatlarındaki son yenilikleri hakkında bilgi veriyor.

Prof.Dr.Onur Erol Ebru Şallı'nın Konuğu

2431 95 283

Onur Erol Ebru Şallı'ya burun estetik ameliyatını, ve kendisi hakında çıkan ameliyatlara girmiyor dedikodularını anlattı. Estetik cerrahi ile merak ettikleriniz için

Prof.Dr.Onur Erol Filiz Akın ile Haftasonu sohbetlerinde

2540 95 283

Onur Erol Filiz Akın'ın estetik ile ilgili sorularını yanıtlıyor. Doku enjeksiyonu, liposuction ve tüm estetik ameliyatlar hakkında merak ettikleriniz bu sohbette.

Prof.Dr.Onur Erol Saba Tümer'in Konuğu

2244 95 283

Saba Tümer'in programına konuk olan Prof.Dr. Onur Erol estetik cerrahi ve estetik ameliyatları ile ilgili merak edilenleri cevaplıyor. Ameliyatsız estetik konusunda bilgi veriyor.

Estetik cerrahi uzmanı Onur Erol Vücut ve yüz estetiği

1693 95 283

13 Kas 2013 tarihinde yayınlandı Show Tv'de yayınlanan Prof.Dr. Osman Müftüoğlu ve Ebru Akel'in birlikte sunduğu Hayata Dokunmak Lazım programına konul olan Prof.Dr. Onur Erol liposuction ameliyatı, karın germe, meme protezleri ve meme büyültme ameliyatı, gıdı ve boyun estetiği, yüz gençleştirme için yapılan estetik ameliyatları anlattı.

Ege Özgentaş yüz germe, doku enjeksiyonu estetik ameliyatlarını anlatıyor.

1680 95 283

Yüz germe, doku enjeksiyonu, kaş asma estetik ameliyatları ile ilgili merak ettikleriniz. Kimlere uygulanır, hangi yaş grubu tercih etmelidir.

El yaşlanması için uygulanan estetik tedavi yöntemleri

1576 95 283

El ve boyun yaşlanmalarında hangi estetik yöntemler uygulanabilir. El güneş lekeleri için uygulanacak tedavi yöntemi nedir? Prof.Dr. Onur Erol anlatıyor.