Asma Teknikleri

Onur Erol, Osman Müftüoğlu ve Ebru Akel'in konuğu

3269 95 283

Onur Erol, Osman Müftüoğlu ve Ebru Akel'in sunduğu Hayata Dokunmak Lazım programında vücut estetiği, meme estetiği, karın germe, boyun estetiği, boyunda meydana gelen yatay çizgilerden kurtulmanın yolları, yüz gençleştirme ve asma tekniklerini anlatıyor.

Onur Erol Ender Saraç'la Sağlıklı Günlerin Konuğu

3123 95 283

Onur Erol Ender Saraç'la Sağlıklı Günler programına katıldı. Thermage, kaş asma, yüz germe, soğutarak bölgesel incelme, yaşlanma ve önlemleri, kök hücre yöntemi, erkeklerde meme estetiği, silkon ve kanser tehlikesi gibi merak edilen birçok konu.

Onur Erol Deniz Akkaya'nın Konuğu

3649 95 283

Onur Erol Deniz Akkaya'nın programına konuk oldu. Estetik ameliyatlar, estetik cerrahideki gelişmeler ve son yenilikler hakkında sohbet ettiler.

Kalça Asma Karın Germe

3415 95 283

Onur Erol Brezilya poposu isteyen bayanlar için kalça asma ve teknikleri anlattı. Sezeryan sırasında karın germe yaptırılması doğru mu?

Asma Teknikleri

1917 95 283

Kaş Asma, Yanak Asma, Gıdık Asma ile estetik müdahaleler ameliyatsız asılarak yapılıyor.

Deniz Akkaya Dudak Estetiği

3765 95 283

Dudağa koyulan silikon ve diğer yabancı maddeler ne kadar zararlıdır. Zararları nelerdir. Dudak estetiği için yapılan estetik ameliyatlar nelerdir ?

Prof.Dr.Onur Erol Kaş Asma Tekniğini Anlatıyor

3907 95 283

Prof.Dr.Onur Erol Seda Sayan'a kendisinin geliştirdiği estetik ameliyat tekniği olan Kaş Asma Tekniğini Anlatıyor.

Saba Tümer'e Kalça Asma Tekniği Anlatıyor

2394 95 283

Onur Erol konuğu olduğu Saba Tümer'e kalça asma ameliyatını nasıl uyguladığını anlatıyor. Sonrasında kalçalardaki görünüm nasıl oluyor.

Kalça Asma Estetik Ameliyatı

2829 95 283

Onur Erol bayanların brezilya poposunu nasıl sahip olacaklarını anlatıyor. Onur Erol'un geliştirdiği teknik olan kalça asma ameliyatının detaylarını anlatıyor.

Prof.Dr. Onur Erol Geliştirdiği Yöntemler

2506 95 283

Onur Erol'un hayatı, Amerika'da geçen yıllar ve burada geliştirdiği teknik ile aldığı ödüller. Dudak-damak yarıklı çocuklar için kurduğu yardım vakfı. Turkish Delight burun estetiğinin yurtdışında yankıları, kaş, kalça, yanak, gıdık asma ameliyatları.Saç rejuvenasyonu lazeri

Estetik Cerrahide Son Gelişmeler

2470 95 283

Prof.Dr. Onur Erol Estetik cerrahi ve estetik ameliyatlarındaki son yenilikleri hakkında bilgi veriyor.

Plastik Cerrahi Duayeni Onur Erol

3620 95 283

Meme estetiği, burun estetiği, çökük yanaklar, gözaltı torbaları ve en çok ilgi gösterilen ameliyatlara dair bilinmeyen herşey. Estetiği facia dönüştürmek yerine estetik harikası olmak için nelere dikkat edilmeli.

Prof.Dr.Onur Erol Saba Tümer'in Konuğu

2329 95 283

Saba Tümer'in programına konuk olan Prof.Dr. Onur Erol estetik cerrahi ve estetik ameliyatları ile ilgili merak edilenleri cevaplıyor. Ameliyatsız estetik konusunda bilgi veriyor.

Ayça Atalay-Kontur lift (ameliyatsız iple asma tekniği) ile yüz germe

1570 95 283

M-Onep Kliniği dermatoloji uzmanı Ayça Atalay kontür lift (ameliyatsız iple asma tekniği) ile yüz germe işlemini anlatıyor.Kontür lift (ameliyatsız iple asma tekniği) nedir, kimlere ve kaç yaşından itibaren uygulanır, uygulama işlem süresi ne kadar süre, uygulama sonrası nelere dikkat edilmesi gerekir soruların cevabını veriyor.

Kontur lift (ameliyatsız iple asma tekniği) ile yüz germe ve ameliyatlı yüz germe -ATV Sağlığım için herşey

2001 95 283

M-Onep doktoru Ayça Atalay Kontur lift (ameliyatsız ipla asma tekniği) ile yüz germe nedir, kimlere uygulanır, nasıl bir işlemdir, uygulama süresi ne kadardır, uygulama sonrası nelere dikkat edilmeli sorularının cevabını verirken. Onep Doktorumuz Kontur lift (ameliyatsız ipla asma tekniği) ile yüz germe yetersiz kalacağı kişiler için yüz germe ameliyatını ve bununla kombine uygulanabilecek doku enjeksiyonu, kaş asma ameliyatlarını anlatıyor.

Prof.Dr. Onur Erol Kendisine Yapılan Estetik Ameliyatı ve Uygulamaları Anlatıyor

1788 95 283

Plastik estetik cerrahi uzmanı Onur Erol'un kendine yaptırdığı estetik ameliyatları ve cildinin gençliğini korumak için cilt gençleştirme ve toparlama için kullandığı lazer uygulamaları neler bunları anlatıyor.

Ameliyatsız yüz gençleştirme yanak asma ameliyatı

1499 95 283

Yanak asma, gevşemiş olan yanağın basit bir yöntem ile asılarak gerilmesini sağlıyor bu şekilde yanakta aşağıya doğru bir sarkma olmuyor. Bu yöntem 3-5 sene etkisini sürdürüyor. Yanak asma ile ilgili bilgi için; http://ow.ly/rUdC300a4Js